Tid Kamp Nivå Sted Dommer AD 1 AD 2
03.02.2023 18:30 Bærum SK - Ready 4. div menn AJ Arena Mats Johansen Mikail Celik Fredrik Kristian Lindegaard
04.02.2023 12:30 KFUM - Grorud 2 Norsk Tipping-ligaen KFUM Arena Batuhan Boyar Torstein Hofstad-Fjellet Åmund Sørvig Himle
04.02.2023 12:30 Bærum - Kjelsås Gutter 19 AJ Arena 750 700 700
04.02.2023 13:00 Asker - Lyn PostNord-ligaen Føyka Brage Nygård Haron Siad Faiq Ali Arshad
04.02.2023 13:30 Holmen IF - Årvoll IL 4. div menn Holmen kunstgress 800 750 750
04.02.2023 15:00 Ullern - Asker SKK Gutter 16 CC Vest Arena (Ullernbanen) 750 700 700
05.02.2023 12:00 Skeid - Strømsgodset 3. div kvinner Nordre Åsen 1 750 700 700
05.02.2023 12:30 Heming - Oppsal Gutter 13 Hemingbanen 9er Mustafa Keser
10.02.2023 18:30 Bærum SK - Fagerborg 4. div menn AJ Arena 800 750 750
11.02.2023 10:15 KFUM - Brumunddal Gutter 19 Interkrets KFUM Arena 800 750 750
11.02.2023 12:00 Bærum SK - Haslum IF Gutter 19 Interkrets AJ Arena 800 750 750
11.02.2023 13:00 KFUM-kam Oslo - Moss FK Obosligaen KFUM Arena, Ekebergveien 109, 1178 OSLO 2250 1250 1250
11.02.2023 13:00 Frigg - Pors Norsk Tipping-ligaen Valle KG2 950 850 850
11.02.2023 14:00 ØHIL kvinner elite - Grand Bodø 1. div kvinner Ferd Arena Hosle 950 850 850
11.02.2023 15:00 Røa - Hønefoss Toppserien Røa Kunstgress 1650 1100 1100
11.02.2023 17:00 Ullern - Asker SKK Gutter 16 Valhall Arena 750
12.02.2023 12:00 Grei Kvinner Elite - Grand Bodø 1. div kvinner KFUM Arena 950 850 850
12.02.2023 16:00 Bærum - Follo PostNord-ligaen AJ Arena 1400 1000 1000
12.02.2023 17:00 Holmen IF - Snarøya SK Gutter 13 Vogellund 20, 1394 NESBRU 750
12.02.2023 18:00 Hasle Løren - Fagerborg 2 5. div menn Lørenbanen 850
19.02.2023 11:30 Skeid - Kjelsås Obosligaen Lsk Hallen 2250 1250 1250
19.02.2023 16:55 Grüner 2 - Wam-Kam 2 8. div menn Dælenenga 850
20.02.2023 20:45 Hsil - Oslo City 6. div menn Grorud Match Arena Erik Dan Nguyen
25.02.2023 14:00 KFUM - Oppsal Norsk Tipping-ligaen KFUM Arena 950 850 850
01.03.2023 18:00 KFUM-kam Oslo - Nordstrand IF Obosligaen KFUM Arena, Ekebergveien 109, 1178 OSLO Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
03.03.2023 14:00 KFUM-kam Oslo - Hødd Obosligaen KFUM Arena, Ekebergveien 109, 1178 OSLO Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
04.03.2023 13:00 GUI - ØHIL Jenter 15 arnestad kunstgress 750
04.03.2023 17:00 Holmen 2 - Bærum 3 Gutter 19 Holmen kunstgress Foreløpig utilgjengelig
05.03.2023 12:30 Heming - Lyn Gutter 13 Hemingbanen 9er Jørn Tysnes
11.03.2023 13:00 Grei Kvinner Elite - HamKam Kvinner 1. div kvinner Strømmen Stadion Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
11.03.2023 15:00 Røa - Lyn Toppserien Røa Kunstgress 1650 1100 1100
17.03.2023 12:00 KFUM-kam Oslo - Ull/Kisa Obosligaen KFUM Arena, Ekebergveien 109, 1178 OSLO Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
17.03.2023 15:00 KFUM - Ull/Kisa 2 Norsk Tipping-ligaen KFUM Arena Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
18.03.2023 14:00 Bærum SK - Strømsgodset Gutter 19 Interkrets AJ Arena Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
18.03.2023 15:00 Skeid - Arendal Obosligaen Nordre Åsen Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
25.03.2023 10:30 Bærum SK - Oppsal 4. div menn AJ Arena Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig Foreløpig utilgjengelig
25.03.2023 12:30 Heming - Skeid Gutter 13 Hemingbanen 9er 750
25.03.2023 17:00 Holmen 2 - Dikemark Gutter 19 Holmen kunstgress Foreløpig utilgjengelig
01.04.2023 12:30 Manglerud Star - Bærum SK 4. div menn Manglerudhallen 800 750 750